spacer
Federácia rodín za svetový mier

Federácia rodín za svetový mier
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWP) arrow Vydanie arrow 3 - 11/2005 arrow Udalosti

Udalosti PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
09.02.2006
____________________
Udalosti

Svetové turné reverenda Son Mjong Muna

V čase zasadania 60. Valného zhromaždenia OSN sa za účasti vyslancov mieru zo 128 krajín uskutočnila inaugurácia Univerzálnej mierovej federácie (UPF) iniciovaná reverendom Munom. Jej poslaním je vytvoriť modelovú OSN, ktorá upriami svoje mierové úsilie na Boha a bude sa zasadzovať o dobro všetkých ľudí.

Po založení UPF sa 85-ročný reverend Mun vydal s manželkou na turné, počas ktorého navštívi 100 miest v 67 krajinách s posolstvom „Božia ideálna rodina – model svetového mieru”. V ňom vyjadruje presvedčenie, že práve v rodine sa učíme tomu, ako žiť spolu v harmónii a mieri, čo je tá najprirodzenejšia cesta ako odstrániť rasové, národnostné a náboženské bariéry a vytvoriť jednu celosvetovú rodinu. Počas turné sa konajú inaugurácie národných pobočiek UPF.

Turné začalo v septembri v USA, pokračovalo v Kórei, Japonsku, Číne, v strednej Ázii. V Európe prebehlo v 15 krajinách. Pokračuje v Afrike, na Blízkom východe, v Južnej Amerike, východnej Ázii a Oceánii. Záver bude v Kanade v decembri. Na Slovensku sa uskutočnilo 31. októbra 2005 v Slovenskom národnom divadle.

____________________
Zmenené ( 22.02.2006 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.   Ďalšia >
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962