spacer
Federácia rodín za svetový mier

Federácia rodín za svetový mier
Rodina národov žijúcich v mieri môže vzniknúť jedine z národov rodín žijúcich v mieri.
- Rev. Son Mjong Mun

spacer
spacer
FEDERÁCIA RODÍN ZA SVETOVÝ MIER JE MEDZINÁRODNÉ ZDRUŽENIE RODÍN USILUJÚCE SA O ZREALIZOVANIE IDEÁLU PRAVEJ LÁSKY A VYTVORENIE SVETA MIERU A JEDNOTY PRE VŠETKÝCH ĽUDÍ.
spacer
Hlavné menu
Vitajte
O portáli FFWP
Odporučiť stránku
Domovská stránka
Pridať k obľúbeným
Kontakt
O Federácii rodín
Vznik
Ciele
Stanovy
Aktivity
Osveta FFWP
Požehnanie manželstva
Dohodnuté manželstvá
Boží Princíp
Mierové posolstvá
Štyri veľké oblasti srdca
Význam manželstva
Manželstvo, rodina a spoločnosť
Rodina, manželstvo a rodičovstvo
Zásady šťastného rodinného života
Pravá spoločnosť
Historické rodiny
Ježišovo počatie
Homosexualita
Homosexuální styl
Zakladatelia FFWP
Zjavenia
Životopis
Úmrtie reverenda Muna
Hľadanie strateného mieru
Prejavy
Rodisko
Info projekty
Duchovný svet
Rodina a spoločnosť
Kórea

 
Vitajte arrow Zjavenia

Zjavenia o návrate Mesiáša PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
21.03.2017
____________________
Zjavenia o návrate Mesiáša

Od počiatku existencie ľudstva Boh, ako Rodič ľudstva, vyjadroval svoje srdce i svoju vôľu prvým ľuďom, svojim deťom. Biblické príbehy prinášajú informácie o tom, ako bol Boh prítomný v živote človeka, podobne ako je rodič prítomný v živote svojho dieťaťa. Tak ako rodič vedie svoje deti k poznaniu a láske, i Boh takto viedol prvých ľudí, Adama a Evu, k poznaniu zmyslu existencie kozmu a ich života. Bola to Božia zodpovednosť, aby im dal vedieť, ako môžu naplniť zmysel svojho života a vytvoriť Božie kráľovstvo - svet lásky.

Nanešťastie prví ľudia zradili Božiu lásku a následkom toho sa vytvoril svet utrpenia. Preto Boh pracoval na tom, aby mohol poslať Mesiáša, ktorý ukáže ľuďom cestu, ako tento svet lásky vytvoriť. Preto v prípade narodenia Ježiša Boh zvestoval mnohým ľuďom túto radostnú správu a očakával, že ľudia príjmu Ježiša ako Mesiáša a budú ho nasledovať, aby spoločne po dlhých tisíckach rokov mohli vytvoriť Božie kráľovstvo. Či už to boli pastieri pri Betleheme, mudrci z východu, Simeon a prorokyňa Anna v chráme, a mnohí ďalší, o ktorých nevieme, Boh ich takto informoval o Ježišovi ako o Mesiášovi, ktorého túžobne očakávali. Nanešťastie sa Božia túžba vytvorenia sveta lásky pre nevieru ľudu v Ježiša ako Mesiáša nenaplnila, a preto Ježiš hovoril o návrate Mesiáša, kedy ľudia opäť dostanú šancu, aby spoločne s Mesiášom vytvorili Božie kráľovstvo.

Aj keď v tomto období nie sme možno následkom racionalizácie nášho života plného rôznych vedecko-technických vymožeností takí duchovne citliví, ako boli ľudia v biblických dobách, aj v súčasnosti je duchovný svet pre niektorých ľudí tak isto reálny ako fyzický svet. Práve prostredníctvom nich mohol Boh zvestovať dlho očakávanú správu o návrate Mesiáša. Prinášame Vám tri fascinujúce opisy toho, ako na rôznych miestach sveta ľudia nezávisle od seba dostali informáciu o návrate Mesiáša na zemi.

Ak viete o nejakej podobnej udalosti, dajte nám vedieť, pretože takýchto nezávislých informácií z duchovného sveta o návrate Mesiáša bolo omnoho viac.

Počuli sme duchovný svet svedčiť o navrátenom Mesiášovi
Koncom 40-tych rokov 20. storočia bol Pravý otec [reverend Son Mjong Mun] v špeciálnom pracovnom tábore v Hungname (Severná Kórea) snažiac sa pokračovať vo svojej misii a prežiť. V tom istom čase a v nasledujúcich rokoch sa v Miláne (Taliansko) prostredníctvom média (pani Jolanda Pizzi) uskutočnila počas seáns pozoruhodná komunikácia s duchovným svetom o Božom svetle vo svete. Napriek počiatočnému skepticizmu, mnohí z tých, ktorí v 60-tych rokoch počuli svedectvo od jej duchovného sprievodcu a následne sa oboznámili s Božím Princípom [učenie sprostredkované reverendom Munom], neskôr založili prvé spoločenstvo Cirkvi zjednotenia v severnom Taliansku.

Môj čas s Pravým otcom v pracovnom tábore v Hungname
Pán Džong Hwa Pak prvýkrát stretol Pravého otca [reverend Son Mjong Mun], keď boli väzňami v pracovnom tábore v Hungname v Severnej Kórei. Pán Pak bol tou osobou, ktorej Pravý otec po oslobodení väzenia v roku 1950 pomohol odísť na juh - mal zlomenú nohu a Pravý otec ho tlačil na bicykli. [Hľadanie strateného mieru, 2013, s. 127] Pán Pak počas svojho života opustil cirkev [Cirkev zjednotenia] a neskôr sa vrátil, čo sa stalo niekoľkokrát. Tak či onak, pán Pak bol jedným z prvých ľudí, ktorí nasledovali Pravého otca na základe zjavenia z duchovného sveta. Napriek jeho zaváhaniam bol pokornou a pripravenou osobou. Toto jeho svedectvo poskytuje podrobnejšie informácie o ranom období života Pravého otca.

Ako ma Boh a Ježiš viedli k Pravému otcovi
Doris Orme bola prvou osobou na Západe, ktorá prijala Princíp [učenie sprostredkované reverendom Munom]. Jej rodičmi boli Frederick a Hedwig Walderovci. Jej otec bol potomkom nemeckého cisára Fridricha III, ktorého manželka princezná Viktória bola dcérou kráľovnej Spojeného kráľovstva Viktórie. Zásluhou Doris Orme sa Princíp dostal do Európy.

Arcibiskup vedený k Pravým rodičom katolíckou sväticou
Tento autentický príbeh pochádza od jednej sestry [členka Federácie rodín] v Taliansku, ktorú k jej veľkému prekvapeniu navštívila z duchovného sveta veľmi výnimočná osoba. Avšak dotyčná osoba neprišla z osobných dôvodov a jej návšteva pozoruhodným spôsobom ovplyvnila život prominentného katolíckeho arcibiskupa. Aj keď sa tieto udalosti odohrali koncom dvadsiateho storočia, z dôvodu ich citlivého charakteru sme sa rozhodli neuverejniť meno dotyčnej sestry a ani meno arcibiskupa.

____________________
Zmenené ( 29.05.2017 )
Hodnotenie čitateľov: / 10
SlabéVynikajúce Ďalšia >
spacer
Neprehliadnite
Žiadne udalosti
Na zamyslenie
Ak bolo Božou vôľou to, aby ľudia Ježiša prijali ako mesiáša a nasledovali ho, vďaka čomu by boli spasení, satan by sa podrobil, zaniklo by peklo a vytvorilo by sa Božie kráľovstvo,
ako potom mohlo byť zároveň Božou vôľou ukrižovanie Ježiša, následkom ktorého ľudia neboli spasení, satan sa nepodrobil, nezaniklo peklo a ani sa nevytvorilo Božie kráľovstvo?
Udalosti
december 2018
P U S Š P S N
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Ankety
Registrované partnerstvo
Ste za existenciu zákona o registrovanom partnerstve osôb rovnakého pohlavia na Slovensku?
% Možnosti:
87  nie
áno
je mi to jedno
Najnovšie
Najčítanejšie


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962