spacer
Federácia rodín za mier a jednotu vo svete

Federácia rodín za mier a jednotu vo svete
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWPU) arrow Stiahnuť (pdf) arrow Udalosti

Udalosti PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
28.12.2010
____________________
Udalosti

Homosexualita - mýty a skutočnosť
Dňa 18. mája 2010 sa v Bratislave, v Apollo Hotel (Hotel Dukla), uskutočnil diskusný večer s názvom „Homosexualita - mýty a skutočnosť“, ktorý súvisel s pripravovaným pochodom „Dúhový Pride Bratislava 2010“ za práva lesieb, gayov, bisexuálov a transgender osôb. Na hlavné body programu - prečo manželstvo môžu tvoriť iba muž a žena, a akú ideológiu, stratégiu a ciele vlastne sledujú aktivisti hnutia homosexuálov - vyjadrili svoj postoj rôzni rečníci. Zúčastnení, medzi ktorými boli aj zástancovia homosexuálnych partnerstiev, mohli reagovať na jednotlivé príspevky a vyjadriť svoj názor na danú tému.

Toto podujatie zorganizovala Federácia rodín za svetový mier, ktorým chcela zdôrazniť skutočnosť, že správne pochopenie a postoj k manželstvu, sexualite a rodinným hodnotám rozhoduje o kvalite života a ďalšom bytí a nebytí ľudstva na tejto planéte.

Viac o homosexualite na http://www.familyfed.org v časti Osveta FFWP.

____________________
Zmenené ( 28.12.2010 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962