spacer
Federácia rodín za svetový mier

Federácia rodín za svetový mier
predstavuje projekt

spacer
spacer
RODINA A SPOLOČNOSŤ
spacer
ISSN 1336-7765 (online)
ISSN 1336-7412 (tlač)
_________________________
Portál
Vydanie
Stiahnuť (pdf)

 
Federácia rodín (FFWP) arrow Stiahnuť (pdf) arrow Udalosti

Udalosti PDF Tlač E-mail
Vložil Administrator   
30.06.2008
____________________
Udalosti

Inaugurácia medzinárodného prezidenta FFWP
Inauguračný obrad menovania medzinárodného prezidenta Federácie rodín sa uskutočnil 18. apríla 2008 v Kórei za prítomnosti vyše 25000 hostí z celého sveta. Za medzinárodného prezidenta bol vymenovaný reverend Hjong Džin Mun, ktorý prebral štafetu po Dr. Čong Hwan Kwakovi. Zároveň sa reverend Hjong Džin Mun ujal postu prezidenta kórejskej FFWP, ktorý dovtedy zastával Dr. Son Džo Hwang.

Po príhovoroch odchádzajúcich prezidentov a nového prezidenta prišli novému prezidentovi zaželať veľa úspechov do jeho misie reverend Son Mjong Mun s manželkou Hak Ča Han. Po inauguračnom obrade reverend Hjong Džin Mun udelil so svojou manželkou požehnanie do manželstva prítomnému mladomanželskému páru.

Reverend Hjong Džin Mun je najmladším zo siedmych synov a dvanástym dieťaťom zo štrnástich detí manželov Munovcov. Narodil sa 26. septembra 1979 v New Yorku. Absolvoval Harvardskú univerzitu a Harvardskú teologickú školu. S manželkou Jon Á Lí majú päť detí.

____________________
Zmenené ( 20.07.2008 )
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce < Pred.   Ďalšia >
spacer


spacer

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ')' in /www/f/e/u3758/public_html/administrator/components/com_bbclone/var/access.php on line 962